Афиш - Архив

СГАНАРЕЛ. Два фарса

от ЖАН БАТИСТ МОЛИЕР

23 юни, вторник, 19 часа

Сцена Филиал

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РЕТРО

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

26 юни, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

5 декември, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

8 декември, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


НАОПАКИ ВСИЧКО ИЛИ ВСИЧКО НАОПАКИ

От Жан Батист МОЛИЕР

17 декември, сряда, 19 часа

театрален сериал, втора серия
Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРАНУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

 Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>


ВСИЧКО НАОПАКИ ИЛИ НАОПАКИ ВСИЧКО

От Жан Батист МОЛИЕР

4 декември, четвъртък, 19 часа

театрален сериал, първа серия
Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРАНУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

 Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

6 декември, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

2 декември, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


БУРЯТА

Романс по УИЛЯМ ШЕКСПИР

20 декември, събота, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка СТОЯН РАДЕВ Ге. К.
Сценография и костюми СТОЯН РАДЕВ Ге. К. и СЛАВЯНА ИВАНОВА
Асистент-режисьор ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА

Участват възпитаници на „СТУДИО ТЕАТЪР” с худ. рък. СТОЯН РАДЕВ  Ге. К.

Копродукция с "Арт-Актинг"

Продължителност: 70 мин.

 

 


ГОЛЯМОТО КОЛЕДНО ПРИКЛЮЧЕНИЕ НА...

от МАГДА БОРИСОВА

12 декември, петък, 18 часа, Детска Коледа

ПРЕДПРЕМИЕРА

15 декември, понеделник, 18 часа, Детска Коледа

ПРЕМИЕРА

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикално оформление СТОЯН РАДЕВ Гe. К.
Сценография и костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА

Участват: НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ / ГЕОРГИ НЯГОЛОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ИНА ДОБРЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ.

Спектакълът ще се играе и на 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23 декември.

Резервация и продажба на билети: Реклама и организация – тел. 052 669 650. Каса Основна сцена – тел. 052 669 652;


ОСКАР

от ЖАН АЛЕН

13 ноември 2014, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Постановка БОРИСЛАВ ЧАКРИНОВ
Сценография ТОДОР ИГНАТОВ

Участват: ВАЛЕНТИН МИТЕВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ИНА ДОБРЕВА, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЕТЯ ЯНКОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ

Продължителност: 90 мин

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

 


БУРУНДАНГА

от Жорди Галсеран

13 ноември 2014, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Режисьор АНТОН УГРИНОВ
Художник РАДОСТИНА ТОДОРОВА
Композитор НИКОЛА СТОЯНОВ

Участват: АТАНАС АТАНАСОВ, ПЕТЯ БОЙЧЕВА, МАРИАНА БОНЕВА др.


Гастрол на Драматичен театър "Невена Коканова" - Ямбол

 

 

 

 


РИЧАРД III

от Уилям Шекспир

25 ноември 2014, вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване

 

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

 


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от ЗДРАВА КАМЕНОВА

ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

15 ноември, събота, 16 часа

Основна сцена

Постановка КАЛИН АНГЕЛОВ
Сценография НИКОЛА НАЛБАНТОВ
Музикална среда МАРТИН КАРОВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ

Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>

 


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

27 ноември 2014, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, МИЛЕНА КЪНЕВА и др.

 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

7 ноември, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

12 ноември, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


ОСКАР

от ЖАН АЛЕН

ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

15 ноември, събота, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка БОРИСЛАВ ЧАКРИНОВ
Сценография ТОДОР ИГНАТОВ

Участват: ВАЛЕНТИН МИТЕВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ИНА ДОБРЕВА, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЕТЯ ЯНКОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ

Продължителност: 90 мин

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ВУЙЧО ВАНЬО – СЦЕНИ ОТ СЕЛСКИЯ ЖИВОТ

от АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ

20 ноември, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, МИХАИЛ МУТАФОВ, ЛУИЗА ГРИГОРОВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА


ИКАР 2013 за главна женска роля на Гергана Плетньова – Соня

 

Продължителност: 140 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

21 ноември, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

24 ноември, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

28 ноември, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

15 ноември, събота, от 10 до 24 часа

Основна сцена:

10 часа – ИЗЛОЖБИ сценография, костюми, живопис

15.30 часа - ФЛАШМОБ Viva la Theatre!

16 часа – ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ от Здрава Каменова, реж. Калин Ангелов

18 часа – СРЕЩА НА ПОКОЛЕНИЯТА от ДТ „Стоян Бъчваров”

22.30 часа – БУРЯТА от Шекспир, реж. Стоян Радев

Сцена ФИЛИАЛ:

13 часа, пред сцена Филиал – ХЕПЪНИНГ

19 часа - ОСКАР от Ж. Ален, реж. Борислав Чакринов

21 часа – МУЛТИМЕДИЯ – из архива на БНТ и ТВ „Варна” за ДТ „Стоян Бъчваров”

Преференциална цена от 5 лв за трите спектакъла в Европейската нощ на театрите - 15 ноември 2014

 

 


КЪМ ПРОПАСТ

по Иван Вазов

27 ноември 2014, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка БИНА ХАРАЛАМПИЕВА
Сценична редакция ЮРИЙ ДАЧЕВ
Сценография и костюми ДИЛЯНА АСЕНОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Със специалното участие на: ВАСИЛЕНА АТАНАСОВА (гост), ТЕОДОРА ДУХОВНИКОВА (гост)

Участват още: Милен Димитров, Илия Раев, Александра Михайлова, Елена Атанасова, Миглена Стоева Стефани Лечева, Васил Грънчаров, Стефан Сотиров, Таня Алваджиева, Михаил Скуджов,
Кольо Стайков, Димитър Атанасов, Валентин Ченков.

Гастрол на ДКТ „ВАСИЛ ДРУМЕВ” ШУМЕН


ПЕТИ КОЛЕДНИ ТЕАТРАЛНИ СЕДМИЦИ - ВАРНА 2014


 


ПАЯКЪТ

от ДИМИТЪР ДИМИТРОВ и ЙОРДАН СЛАВЕЙКОВ ("Б Плюс")

16 ноември, неделя, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ЙОРДАН СЛАВЕЙКОВ и ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ("Б Плюс")
Сценография ИСКРА ПЕТКОВА
Музика АЛЕКСАНДЪР КАЛАНОВ и ЙОРДАН БОРИСОВ
Участват ПЕНКО ГОСПОДИНОВ и АНАСТАСИЯ ЛЮТОВА

Гастрол на ТР „СФУМАТО”

 


БУРЯТА

Романс по УИЛЯМ ШЕКСПИР

ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

15 ноември, събота, 22.30 часа

Основна сцена

Постановка СТОЯН РАДЕВ Ге. К.
Сценография и костюми СТОЯН РАДЕВ Ге. К. и СЛАВЯНА ИВАНОВА
Асистент-режисьор ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА

Участват възпитаници на „СТУДИО ТЕАТЪР” с худ. рък. СТОЯН РАДЕВ  Ге. К.

Копродукция с "Арт Актинг"

 


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

5 ноември, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

10 ноември, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ

 

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

29 ноември, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ВСИЧКО НАОПАКИ ИЛИ НАОПАКИ ВСИЧКО

От МОЛИЕР

4 ноември, вторник, 19 часа

театрален сериал, първа серия

ПРЕМИЕРА

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРАНУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

 


НАОПАКИ ВСИЧКО ИЛИ ВСИЧКО НАОПАКИ (2)

От Жан Батист МОЛИЕР

6 ноември, четвъртък, 19 часа

театрален сериал, втора серия

ПРЕМИЕРА

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРАНУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

 


НАОПАКИ ВСИЧКО ИЛИ ВСИЧКО НАОПАКИ

От МОЛИЕР

19 ноември, сряда, 19 часа

театрален сериал, втора серия
Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРАНУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

 


ВСИЧКО НАОПАКИ ИЛИ НАОПАКИ ВСИЧКО

От МОЛИЕР

18 ноември, вторник, 19 часа

театрален сериал, първа серия
Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРАНУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

 


НЕ ВСЕКИ КРАДЕЦ Е МОШЕНИК

от ДАРИО ФО

5 ноември, сряда, 19 часа

Основна сцена


Превод ЕРНЕСТИНА ШИНОВА
Постановка АНДРЕЙ КАЛУДОВ
Сценография СТОЯН ЧИФЛИЧКИ-ТАНАНИ
Танци и сценична пластика ТАТЯНА СОКОЛОВА
Мултимедия и музикална среда ТАНГРА

Участват: АЛЕКСАНДРА СЪРЧАДЖИЕВА, ЕРНЕСТИНА ШИНОВА, АЛБЕНА ПАВЛОВА, КИРИЛ БОЯДЖИЕВ, ЯВОР БОРИСОВ и др.


Гастрол на САТИРИЧЕН ТЕАТЪР - София и ОДТ "Б. Дановски" - ПЕРНИК

 

 


ОСКАР

от ЖАН АЛЕН

26 ноември 2014, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка БОРИСЛАВ ЧАКРИНОВ
Сценография ТОДОР ИГНАТОВ

Участват: ВАЛЕНТИН МИТЕВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ИНА ДОБРЕВА, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЕТЯ ЯНКОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ

Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

2 октомври 2014, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.


Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг”


РИЧАРД III

от УИЛЯМ ШЕКСПИР

16 октомври, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от ЗДРАВА КАМЕНОВА

23 октомври, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Постановка КАЛИН АНГЕЛОВ
Сценография НИКОЛА НАЛБАНТОВ
Музикална среда МАРТИН КАРОВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

1 октомври, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

 


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

3 октомври, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

 


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

13 октомври, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ

 


ОСКАР

от ЖАН АЛЕН

15 октомври, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка БОРИСЛАВ ЧАКРИНОВ
Сценография ТОДОР ИГНАТОВ

Участват: ВАЛЕНТИН МИТЕВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ИНА ДОБРЕВА, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЕТЯ ЯНКОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ

 


БУРЯТА

Романс по УИЛЯМ ШЕКСПИР

18 октомври, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка СТОЯН РАДЕВ Ге. К.
Сценография и костюми СТОЯН РАДЕВ Ге. К. и СЛАВЯНА ИВАНОВА
Асистент-режисьор ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА

Участват възпитаници на „СТУДИО ТЕАТЪР” с худ. рък. СТОЯН РАДЕВ  Ге. К.

Копродукция с "Арт-Актинг"

 


ВУЙЧО ВАНЬО – СЦЕНИ ОТ СЕЛСКИЯ ЖИВОТ

от АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ

27 октомври, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, МИХАИЛ МУТАФОВ, ЛУИЗА ГРИГОРОВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА
ИКАР 2013 за главна женска роля на Гергана Плетньова – Соня


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

10 октомври, петък, 19 часа - ПРЕДПРЕМИЕРА
11 октомври, събота, 19 часа - ПРЕМИЕРА

 

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

17 октомври, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

 


ЖЕНИТБА

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

22 октомври, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ


Постановка НИКОЛАЙ УРУМОВ
Сценография КИРИЛ НАУМОВ
Участват НИКОЛАЙ УРУМОВ, КАМЕЛИЯ ХАТИБ, ГЕНАДИЙ НИКОЛОВ и др.


Гастрол на ДТ „ИВАН РАДОЕВ” - Плевен


КАНКУН

от Жорди Галсеран

10 септември 2014, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Стилиян Петров


Прочетете повече>> кликнете тук


ГЛУПАЦИ

от Нийл Саймън

12 септември 2014, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Георги Михалков


Прочетете повече>> кликнете тук


ИЗМЯНА

от Харолд Пинтър

16 септември 2014, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Пламен Марков


Прочетете повече>> кликнете тук


АМЕРИКАНСКА РУЛЕТКА

от от Ал. Мардан

19 септември 2014, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Костадин Бандутов


Прочетете повече>> кликнете тук


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от Шийла Стивънсън

23 септември 2014, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Стоян Радев


Прочетете повече>> кликнете тук


ВУЙЧО ВАНЬО

от А.П.Чехов

24 септември 2014, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Пламен Марков


Прочетете повече>> кликнете тук


БУРЯТА

от У.Шекспир

27 септември 2014, събота, 19 часа

ПРЕМИЕРА

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Ст. Радев ГЕК


ОСКАР

от Жан Ален

30 септември 2014, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

 

Постановка – Борислав Чакринов

 

Прочетете повече>> кликнете тук


РЕВИЗОР

от Н.В.Гогол

11 септември 2014, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

 

Постановка – Пламен Марков


Прочетете повече>> кликнете тук


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от Здрава Каменова

18 септември 2014, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

 

Постановка – Калин Ангелов


Прочетете повече>> кликнете тук

 

 

 


РИЧАРД III

от У.Шекспир

29 септември 2014, понеделник, 19 часа

Основна сцена

 

Постановка – Пламен Марков


Прочетете повече>> кликнете тук

 

 

 


РИЧАРД III

от УИЛЯМ ШЕКСПИР

23 януари 2015, петък, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване

 

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri;}

РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

24 януари 2015, събота, 18 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОСКАР

от ЖАН АЛЕН

22 януари 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка БОРИСЛАВ ЧАКРИНОВ
Сценография ТОДОР ИГНАТОВ

Участват: ВАЛЕНТИН МИТЕВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ИНА ДОБРЕВА, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЕТЯ ЯНКОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ

Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

15 януари 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

20 януари 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

21 януари 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ



Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


НАОПАКИ ВСИЧКО ИЛИ ВСИЧКО НАОПАКИ

От Жан Батист МОЛИЕР

28 януари 2015, сряда, 19 часа

театрален сериал, втора серия
Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>


ВСИЧКО НАОПАКИ ИЛИ НАОПАКИ ВСИЧКО

От Жан Батист МОЛИЕР

27 януари 2015, вторник, 19 часа

театрален сериал, първа серия
Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от ЗДРАВА КАМЕНОВА

31 януари 2015, събота, 18 часа

Основна сцена

Постановка КАЛИН АНГЕЛОВ
Сценография НИКОЛА НАЛБАНТОВ
Музикална среда МАРТИН КАРОВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ


Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

26 януари 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

30  януари 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


БУРЯТА

Романс по УИЛЯМ ШЕКСПИР

31  януари 2015, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка СТОЯН РАДЕВ Ге. К.
Сценография и костюми СТОЯН РАДЕВ Ге. К. и СЛАВЯНА ИВАНОВА
Асистент-режисьор ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА

Участват възпитаници на „СТУДИО ТЕАТЪР” с худ. рък. СТОЯН РАДЕВ  Ге. К.

Копродукция с "Арт-Актинг"

Продължителност: 70 мин.

 

 


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

13  февруари 2015, петък, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

5 февруари 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ВУЙЧО ВАНЬО – СЦЕНИ ОТ СЕЛСКИЯ ЖИВОТ

от АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ

6 февруари 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, МИХАИЛ МУТАФОВ, ЛУИЗА ГРИГОРОВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА


ИКАР 2013 за главна женска роля на Гергана Плетньова – Соня

 

Продължителност: 140 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri;}

БУРЯТА

Романс по УИЛЯМ ШЕКСПИР

14 февруари 2015, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка СТОЯН РАДЕВ Ге. К.
Сценография и костюми СТОЯН РАДЕВ Ге. К. и СЛАВЯНА ИВАНОВА
Асистент-режисьор ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА

Участват възпитаници на „СТУДИО ТЕАТЪР” с худ. рък. СТОЯН РАДЕВ  Ге. К.

Копродукция с "Арт-Актинг"

Продължителност: 70 мин.


 

 


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

16 февруари 2015, понеделник , 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ



Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

19 февруари 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

27 февруари 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


КАНКУН

от Жорди Галсеран

26 февруари 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук
Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri;}


КАНКУН

от Жорди Галсеран

17 февруари 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук
Вижте снимки от спектакъла >>




СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

31 март 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РИЧАРД III

от УИЛЯМ ШЕКСПИР

10 март 2015, вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване

 

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

30 март 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


БУРЯТА

Романс по УИЛЯМ ШЕКСПИР

28 март 2015, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка СТОЯН РАДЕВ Ге. К.
Сценография и костюми СТОЯН РАДЕВ Ге. К. и СЛАВЯНА ИВАНОВА
Асистент-режисьор ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА

Участват възпитаници на „СТУДИО ТЕАТЪР” с худ. рък. СТОЯН РАДЕВ  Ге. К.

Продължителност: 70 мин.

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

16 март 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук
Вижте снимки от спектакъла >>




ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

13 март 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

11 март 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

14  март 2015, събота, 18 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

12 март 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


BELLA DONNA

от ЩЕФАН ФЬОГЕЛ


18 март, сряда, 19 часа

Основна сцена

  • Превод ВЛАДКО МУРДАРОВ
  • Постаноовка OFFENSICHT - ЩЕФАН ФЛЕМИНГ / БОРИСЛАВ ПЕТРАНОВ
  • Сценография ПЕТЪР МИТЕВ
  • Участват: НОНА ЙОТОВА, РОБЕРТ ЯНАКИЕВ, КИРИЛ ЕФРЕМОВ, МИЛЕНА АВРАМОВА, МИХАИЛ СЪРВАНСКИ, КРАСИМИР КУЦУПАРОВ

 Гастрол на Сатиричен театър „АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ

 


ОПАСНИ ВРЪЗКИ - ПРЕМИЕРА

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

27 март 2015, петък, 19 часа

Световен ден на театъра

 

Основна сцена

 

  • Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
  • Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
  • Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
  • Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
  • Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

 


ВСИЧКО, ОТ КОЕТО ИМАШ НУЖДА

от БАРИЛИ, ПЕЛЕВИН, ЮЛГАР

20 март, петък, 19 часа

Сцена Филиал

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
С участието на ФИЛИП АВРАМОВ, ИВА КАРАМАНЧЕВА


ОПАСНИ ВРЪЗКИ - ПРЕМИЕРА

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

2 април 2015, четвъртък, 19 часа

 

Основна сцена

 

  • Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
  • Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
  • Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
  • Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
  • Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

 


СГАНАРЕЛ. ДВА ФАРСА

от ЖАН БАТИСТ МОЛИЕР

14 април 2015, вторник, 19 часа

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ИНА ДОБРЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

Продължителност: 120 мин.


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

15 април 2015, сряда, 19 часа

 

Основна сцена

 

  • Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
  • Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
  • Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
  • Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
  • Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

 


КОЙТО ТРЯБВА

От АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

20 април 2015, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Постановка ДИМИТЪР СТЕФАНОВ
Сценография ДИМИТЪР ДИМИТРОВ
Костюми ПЕТЯ ДИМИТРОВА
Музика МАРТИН КАРОВ

Участват:  КАМЕН ВОДЕНИЧАРОВ, ГЕОРГИ СПАСОВ, РАДА КАЙРЯКОВА, СЕВАР ИВАНОВ, БОРИСА САРАФОВА И ТЕОДОР ХРИСТОВ


Гастрол на ДТ „СТЕФАН КИРОВ” СЛИВЕН


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

22 април 2015, сряда, 19 часа

Основна сцена

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

23 април 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


КРАДЕЦЪТ НА ПРАСКОВИ

от ЕМИЛИЯН СТАНЕВ

27 април 2015, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Драматизация и постановка БОЙКО ИЛИЕВ
Сценография и костюми НИНА ПАШОВА
Музика ИВАН ЛЕЧЕВ

Участват: МАРИУС ДОНКИН, АНЯ ПЕНЧЕВА, ЮЛИАН ВЕРГОВ, СТОЯН ПЕПЕЛАНОВ, МАРИН ЯНЕВ, ВАНЧА ДОЙЧЕВА/ДОБРИНКА СТАНКОВА

Гастрол на НТ „ИВ.ВАЗОВ”


РИЧАРД III

от Уилям Шекспир

30 април 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване

 

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

3 април 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа

Продължителност: 120 мин.
Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>




ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

8 април 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

17 април 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

20 април 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>




ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

25 април 2015, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ



Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

24 април 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


СЛЪНЧЕВО С ГРЪМОТЕВИЦИ

от КЕН ЛУДВИГ

29 април 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Режисура, превод и преработка АНДРЕЙ АВРАМОВ
Сценография и костюми ТЕОДОРА ЛАЗАРОВА

Участват: ХРИСТОФОР НЕДКОВ, ЕЛЕНА АЗАЛОВА, СТЕФАН БОРИСОВ, ГАЛЯ АЛЕКСАНДРОВА, ИЛЧО ДИМИТРОВ, СВЕТЛА ТОДОРОВА, ВИКТОРИЯ АНГЕЛОВА, СТЕФАН ДЕЛЕВ

 

ДТ „ГЕО МИЛЕВ” СТАРА ЗАГОРА

 


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

5 май 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

8 май 2015, петък, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

12  май 2015, вторник, 19 часа

Основна сцена

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РИЧАРД III

от Уилям Шекспир

14 май 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

 


СГАНАРЕЛ. Два фарса

от ЖАН БАТИСТ МОЛИЕР

19 май 2015, вторник, 19 часа

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ИНА ДОБРЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

22 май 2015, петък, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА НА 60 ГОДИНИ

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

26 май 2015, вторник, 19 часа

Основна сцена

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, НЕНО КОЙНАРСКИ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


КАНКУН

от Жорди Галсеран

7 май 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа

Продължителност: 120 мин.


Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

11 май 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


РЕТРО - предпремиера

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

15 май 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА


РЕТРО - предпремиера

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

16 май 2015, събота, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА


ВУЙЧО ВАНЬО – СЦЕНИ ОТ СЕЛСКИЯ ЖИВОТ

от АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ

20 май 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, МИХАИЛ МУТАФОВ, ЛУИЗА ГРИГОРОВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА


ИКАР 2013 за главна женска роля на Гергана Плетньова – Соня

 

Продължителност: 140 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

28 май 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват:  ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


КАНКУН

от Жорди Галсеран

30 май 2015, събота, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


СГАНАРЕЛ. Два фарса

от ЖАН БАТИСТ МОЛИЕР

25 май 2015, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ИНА ДОБРЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ - селектиран в МТФ „Варненско лято”

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

06 юни, събота, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

30 юни, вторник, 19 часа

Сцена Филиал

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

7 септември, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ

Награда ВАРНА 2015 за екипа

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от ЗДРАВА КАМЕНОВА

11 септември, петък, 19 часа

Основна сцена

Постановка КАЛИН АНГЕЛОВ
Сценография НИКОЛА НАЛБАНТОВ
Музикална среда МАРТИН КАРОВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ

Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

14 септември, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

30 септември, сряда, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

29 септемврии, вторник, 19 часа

Сцена Филиал

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ

Награда ВАРНА 2015 за екипа

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

4 септември, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

9 септември, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

12 септември, събота, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


РЕТРО - ПРЕМИЕРА

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

18 септември, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА


СГАНАРЕЛ. Два фарса

от ЖАН БАТИСТ МОЛИЕР

23 септември, сряда, 19 часа

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ИНА ДОБРЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СТОЯН РАДЕВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ – ПРЕМИЕРА

от Бертолт Брехт

18 октомври 2015, неделя, 19 часа

Основна сцена

Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ


КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ – ПРЕМИЕРА

от Бертолт Брехт

19 октомври 2015, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

22 октомври 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, СТОЯН РАДЕВ, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

27 октомври 2015, , вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от ЗДРАВА КАМЕНОВА

29 октомври 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Постановка КАЛИН АНГЕЛОВ
Сценография НИКОЛА НАЛБАНТОВ
Музикална среда МАРТИН КАРОВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ


Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>

 


РЕТРО

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

3 октомври 2015, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

6 октомври 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

21 октомври 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

7 октомври 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ

Награда ВАРНА 2015 за екипа

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

20 октомври 2015, вторник, 19 часа

Сцена Филиал

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ

Награда ВАРНА 2015 за екипа

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


КАНКУН

от Жорди Галсеран

9 октомври 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


ЧИЧОВЦИ 2014 - РОДОПСКИ ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР СМОЛЯН

от ИВАН ВАЗОВ

22 октомври 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ПЕТЪР ТОДОРОВ
Сценография и костюми НИКОЛИНА КОСТОВА - БОГДАНОВА
Музика – ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:ВЕСЕЛИНА БАБАДЖАКОВА, ВЪЛЧО КАМАРЕШЕВ /глас/ ДЕСИСЛАВА МИНЧЕВА, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ИВАЙЛО ИВАНОВ, ИВАН ЗЛАТАРЕВ, ИСКРА ЙОСИФОВА и др.


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

23 октомври 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ


Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

26 октомври 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


ВСИЧКО ОТ КОЕТО ИМАШ НУЖДА

По текстове на ВИКТОР ПЕЛЕВИН, ГАБРИЕЛ БАРИЛИ и ЖОРЖ ЮЛГАР

27 октомври 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА

 


СГАНАРЕЛ. ДВА ФАРСА

от ЖАН БАТИСТ МОЛИЕР

30 октомври 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ИНА ДОБРЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СТОЯН РАДЕВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ДОХОДНО МЯСТО

от АЛЕКСАНДЪР ОСТРОВСКИ

13  Ноември 2015, петък, 19 часа
14  Ноември 2015, събота, 19 часа

ПРЕМИЕРА

Основна сцена

Постановка  КРИС ШАРКОВ
Сценография РАДОСТИНА ТОДОРОВА
Костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ
Хореография ТАТЯНА СОКОЛОВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ИНА ДОБРЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА,НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

 


КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ

от БЕРТОЛТ БРЕХТ

25 ноември 2015, сряда, 19 часа

Основна сцена

Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

 

 Прочетете повече на сайта www.theatresnight.org/ >> кликнете тук |


БРАК ПО ПРИНУДА И РОГОНОСЕЦ БЕЗ РОГА

От Жан Батист МОЛИЕР

21 ноември 2015, събота, 15 часа

Основна сцена

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>


ДОХОДНО МЯСТО

от АЛЕКСАНДЪР ОСТРОВСКИ

28  ноември 2015, събота, 18 часа

Основна сцена

Постановка  КРИС ШАРКОВ
Сценография РАДОСТИНА ТОДОРОВА
Костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ
Хореография ТАТЯНА НИКОЛОВА
Фотография ТОНИ ПЕРЕЦ
Дизайн на програмата ВЛАДО СПАСОВ
Помощник-режисьор ПЕТЯ КУРТЕВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ИНА ДОБРЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА,НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 

 

 

 


ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

от ЗДРАВА КАМЕНОВА

27 ноември 2015, петък, 19 часа

Основна сцена

Постановка КАЛИН АНГЕЛОВ
Сценография НИКОЛА НАЛБАНТОВ
Музикална среда МАРТИН КАРОВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ


Продължителност: 90 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


VI КОЛЕДНИ ТЕАТРАЛНИ СЕДМИЦИ - ВАРНА 2015

15 ноември - 23 декември


РИЧАРД III

от УИЛЯМ ШЕКСПИР

23 ноември 2015, понеделник, 19 часа

Основна сцена

Превод, сценичен вариант и режисура ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА и др.

ИКАР 2012 на Стоян Радев за главна мъжка роля – Ричард III
ИКАР 2012 на Калин Николов за авторска музика
ИКАР 2012 на ДТ „Стоян Бъчваров” за майсторско техническо осъществяване

 

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

21 ноември, събота, 22 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ДВАМА НА ПЕЙКАТА

по АЛЕКСАНДЪР ГЕЛМАН

25 ноември, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

ПРЕМИЕРА

Постановка МИЛЕНА КЪНЕВА и ХРИСТО КОЛЕВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, ХРИСТО КОЛЕВ

 


ЗАБРАНЕНО ЗА СМЯХ

от МИРО ГАРВАН
ДТ ТЪРГОВИЩЕ

30 ноември, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка АЛЕКСАНДЪР ИЛИНДЕНОВ
Сценография ГАЛИНА АБАДЖИМАРИНОВА
Музикално оформление ИВАЙЛО БРУСОВСКИ  
Участват: ЛЮБОМИР ФЪРКОВ, ДАНИЕЛА ГОРАНОВА, ТЕМЕНУГА ПЕРВАЗОВА

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

21 ноември 2015, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ
Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

24 ноември 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>




РЕТРО

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

12 ноември 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА


КНИГА ЗА ИЗГАРЯНЕ

от ГЕОРГИ ТЕНЕВ
ТЕАТЪР „СФУМАТО”

18 ноември 2015, сряда, 19 часа

Режисьор ИВАН ДОБЧЕВ
Сценография ИВАН ДОБЧЕВ, НАТАЛИЯ ТОДОРОВА, ИВАНА НЕНЧЕВА
Композитор ХРИСТО НАМЛИЕВ

Участват: ЦВЕТАН АЛЕКСИЕВ, КЪНЧО КЪНЕВ, ЦВЕТАН ДАСКАЛОВ, АЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕВА, ВАСИЛ РЯХОВ, ДАНИЕЛ РАШЕВ

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

2 ноември 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РАЗЛИЧНИЯТ

от АЛЕКСЕЙ СЛАНОВСКИЙ
ДТ Ямбол

4 ноември 2015, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда ПЕТЪР ДЕНЧЕВ
Сценография и костюми РАДОСТИНА ТОДОРОВА

Участват: ДИМИТЪР ДИМИТРОВ, ЯНА БОБЕВА, МАРИАНА БОНЕВА, ДАНИЕЛА РАЙЧЕВСКА

 


ИЗМЯНА

от ХАРОЛД ПИНТЪР

17 ноември 2015, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: ДИМИТЪР БАНЕНКИН, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА,
СТОЯН РАДЕВ, СТЕФАН ДОДУРОВ



Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ТАНГО С ПИАЦОЛА

Концерт-спектакъл по музика на АСТОР ПИАЦОЛА

21 ноември, събота, 18 часа

Фоайе, Първи балкон

Струнен квартет „АРТЕ”, ГРИГОР ДЖАНЕВ – контрабас, РУСЛАН ПАВЛОВ – пиано, СТАНИСЛАВА МАРЧЕВА – мецосопран, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА – драматична актриса и ТЕРЕЗА ЗИКОВСКА - художничка

 


РЕТРО

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

19 ноември 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ДОХОДНО МЯСТО

от АЛЕКСАНДЪР ОСТРОВСКИ

17  декември 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Постановка  КРИС ШАРКОВ
Сценография РАДОСТИНА ТОДОРОВА
Костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ
Хореография ТАТЯНА НИКОЛОВА
Фотография ТОНИ ПЕРЕЦ
Дизайн на програмата ВЛАДО СПАСОВ
Помощник-режисьор ПЕТЯ КУРТЕВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ИНА ДОБРЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

 

 

 

 

 


ГОЛЯМОТО КОЛЕДНО ПРИКЛЮЧЕНИЕ 2

от МАГДА БОРИСОВА

14 декември 2015, понеделник, 18 часа, Детска Коледа

ПРЕМИЕРА

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикално оформление СТОЯН РАДЕВ Гe. К.
Сценография и костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА

Участват:  ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, КОНСТАНТИН СОКОЛОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ПЕТЯ ЯНКОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ИНА ДОБРЕВА, ТОДОР ТОДОРОВ

Спектакълът ще се играе от 11, 13  и 15 часа от 15.12.2015 г. до 23.12.2015 г. /без 18.12.2015 г./ .

Резервация и продажба на билети: Реклама и организация – тел. 052 669 650. Каса Основна сцена – тел. 052 669 652;

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

18 декември 2015, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


ТРИМАТА МУСКЕТАРИ – ДТ КАЗАНЛЪК

Имровизации по АЛЕКСАНДЪР ДЮМА

3 декември 2015, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Текст и постановка  НИКОЛАЙ ГУНДЕРОВ
Сценография ИВАН БОЯДЖИЕВ
Костюми ТЕОДОРА ЛАЗАРОВА

Участват: ИВАЙЛО ДРАГАНОВ, МИЛЕН ВАНГЕЛОВ, АЛЕКСАНДЪР БОРИСЛАВОВ, СТЕФАН МАРКОВ, ИРЕНА ДУНАВСКА, ГЕОРГИ АТАНАСОВ, СВЕТЛАНА БУРГАЗОВА, ГЕОРГИ АНТОВ и др.


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

10 декември 2015, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, СТОЯН РАДЕВ, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ДВАМА НА ПЕЙКАТА

по АЛЕКСАНДЪР ГЕЛМАН

17 декември 2015, четъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка МИЛЕНА КЪНЕВА и ХРИСТО КОЛЕВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, ХРИСТО КОЛЕВ

 


РЕТРО

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

21 декември 2015, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ

от БЕРТОЛТ БРЕХТ

4  декември 2015, петък, 19 часа

Основна сцена

Превод КОНСТАНТИН ИЛИЕВ
Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

8 декември 2015, вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

14  януари 2016, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, СТОЯН РАДЕВ, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РЕТРО

от АЛЕКСАНДЪР ГАЛИН

26 януари 2016, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод и режисура  ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография и костюми  МИРА КАЛАНОВА
Музика  КАЛИН НИКОЛОВ
Асистент режисьор МАКСИМА БОЕВА

Участват: МИХАИЛ МУТАФОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ПЕТЯ ЯНКОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


ДОХОДНО МЯСТО

от АЛЕКСАНДЪР ОСТРОВСКИ

15  януари  2016, петък, 19 часа

Основна сцена

Постановка  КРИС ШАРКОВ
Сценография РАДОСТИНА ТОДОРОВА
Костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ
Хореография ТАТЯНА НИКОЛОВА
Фотография ТОНИ ПЕРЕЦ
Дизайн на програмата ВЛАДО СПАСОВ
Помощник-режисьор ПЕТЯ КУРТЕВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ИНА ДОБРЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 


КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ

от БЕРТОЛТ БРЕХТ

19  януари 2016, вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод КОНСТАНТИН ИЛИЕВ
Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


РЕВИЗОР

от НИКОЛАЙ ВАСИЛИЕВИЧ ГОГОЛ

23 януари 2016, събота, 18 часа

Основна сцена

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ – Награда ВАРНА 2014
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТЕФАН ДОДУРОВ, ЛЕАРТ ДОКЛЕ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, АДРИАН ФИЛИПОВ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР МАРТИНОВ, ХРИСТО  ХРИСТОВ и др.

Съвместна продукция със сдружение „Арт Актинг” 

 Продължителност: 195 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ВУЙЧО ВАНЬО – СЦЕНИ ОТ СЕЛСКИЯ ЖИВОТ

от АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ

16 януари  2016, събота, 18 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ,ПЕНКО ГОСПОДИНОВ,МИХАИЛ МУТАФОВ, ЛУИЗА ГРИГОРОВА,ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА,ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА,КРИСТИНА ХРИСТОВА,САВИНА ЗАФИРОВА


ИКАР 2013 за главна женска роля на Гергана Плетньова – Соня

 

Продължителност: 140 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


СВЕКЪРВА

от АНТОН СТРАШИМИРОВ

21 януари 2016, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, МИЛЕНА КЪНЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ,  БОЖИДАР БОЖКОВ, КРИСТИАН МИХАЙЛОВ, НЕДЯЛКО СТЕФАНОВ


Награда ВАРНА 2015 за екипа

Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


БРАК ПО ПРИНУДА И РОГОНОСЕЦ БЕЗ РОГА

От Жан Батист МОЛИЕР

28 януари 2016, четъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ИНА ДОБРЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СТОЯН РАДЕВ

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>

 


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

29  януари 2016, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


СИРАНО ДЬО БЕРДЖЕРАК

от Едмон Ростан

28 януари 2016, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

постановка БИНА ХАРАЛАМПИЕВА
сценография и костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
музика АСЕН АВРАМОВ
сценичен бой КАМЕН ИВАНОВ

Участват: ГЕРАСИМ ГЕОРГИЕВ – ГЕРО, ВИТТОРИЯ НИКОЛОВА, ПЕТЯ ВЕНЕЛИНОВА, РАЛИЦА КОНСТАНТИНОВА, ЛЮБОМИР КЪНЕВ, АЛЕКСАНДЪР УЗУНОВ, ИВАЙЛО НЕНОВ, КРУМ БЕРКОВ, ЙОВКО КЪНЕВ, ИВАЙЛО СПАСИМИРОВ, КАДРИ ХАБИЛ, ВИКТОР ИВАНОВ, СИМЕОН ДАМЯНОВ

Гостуване на ДТ „Сава Огнянов” - гр. Русе

 


ДВАМА НА ПЕЙКАТА

по АЛЕКСАНДЪР ГЕЛМАН

27 януари 2016, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка МИЛЕНА КЪНЕВА и ХРИСТО КОЛЕВ

Участват: МИЛЕНА КЪНЕВА, ХРИСТО КОЛЕВ

 


ВУЙЧО ВАНЬО – СЦЕНИ ОТ СЕЛСКИЯ ЖИВОТ

от АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ

26 февруари 2016, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод, адаптация и постановка ПЛАМЕН МАРКОВ - Награда ВАРНА 2014
Сценография МИРА КАЛАНОВА
Музика КАЛИН НИКОЛОВ

Участват: СТОЯН РАДЕВ, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, МИХАИЛ МУТАФОВ, ЛУИЗА ГРИГОРОВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, НЕЛИ ВЪЛКАНОВА, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА


ИКАР 2013 за главна женска роля на Гергана Плетньова – Соня

 

Продължителност: 140 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>


ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

24 февруари 2016, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


ДЯДО ВАЗОВ ГЛЕДА

по ИВАН ВАЗОВ

25 февруари 2016, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Постановка БОРИСЛАВ ЧАКРИНОВ

Участват: АВГУСТИНА-КАЛИНА ПЕТКОВА, ВЯРА НАЧЕВА, ИВАЙЛО ГАНДЕВ, ДИМИТЪР МАРКОВ, АВГУСТИН ДЕМЕРДЖИЕВ, МИХАИЛ ИЛИЙКОВ, ПАВЛИН ПЕНКОВ, АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ

И ДЕЦАТА : ВЯРА ЗЛАТАНОВА, МАКСИМИЛИАН ИЛЧЕВ, МАРТИНА ГЕОРГИЕВА, ТАНЯ КОНДЕВА И ВЕНЕЛИНА ПЕНЕВА

Гастрол на Драматичен театър "Стефан Киров" - гр. Сливен

 

 

 


ДОХОДНО МЯСТО

от АЛЕКСАНДЪР ОСТРОВСКИ

9  февруари 2016, вторник, 19 часа

Основна сцена

Постановка  КРИС ШАРКОВ
Сценография РАДОСТИНА ТОДОРОВА
Костюми ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ
Хореография ТАТЯНА НИКОЛОВА
Фотография ТОНИ ПЕРЕЦ
Дизайн на програмата ВЛАДО СПАСОВ
Помощник-режисьор ПЕТЯ КУРТЕВА

Участват: АДРИАН ФИЛИПОВ, СТОЯН РАДЕВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ИНА ДОБРЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЕТЯ ЯНКОВА, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

 

 


КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ

от БЕРТОЛТ БРЕХТ

16  февруари 2016, вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод КОНСТАНТИН ИЛИЕВ
Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ Номинация ИКАР 2016 за режисура на Маргарита Младенова
Номинация ИКАР 2016 за главна мъжка роля на Стоян Радев – Аркадий Чхеидзе
Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

Вижте видео трейлър от спектакъла  


ГЛУПАЦИ

от НИЙЛ САЙМЪН

18 февруари 2016, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ГЕОРГИ МИХАЛКОВ
Сценография АНТОНИЯ ПОПОВА
Сценично движение ИВА КАРАМАНЧЕВА
Музикална среда МАЛИНА МИХАЛКОВА

Участват: ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, ВАЛЕНТИН МИТЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, ДИМИТЪР МАРТИНОВ

Продължителност: 100 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>

 


БРАК ПО ПРИНУДА И РОГОНОСЕЦ БЕЗ РОГА

От Жан Батист МОЛИЕР

8 февруари 2016, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка ПЛАМЕН МАРКОВ
Сценография ДАНИЕЛА НИКОЛЧОВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват:  АДРИАН ФИЛИПОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ИНА ДОБРЕВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, НЕНО КОЙНАРСКИ, ПЕТЯ ЯНКОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН СТОЯНОВ, СТЕФАН ДОДУРОВ, СТОЯН РАДЕВ, ТЕОДОР ПАПАЗОВ, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

Продължителност: 120 мин.

Прочетете повече>> кликнете тук |  Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

17  февруари 2016, сряда, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, СТОЯН РАДЕВ, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА

Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ЕДНООКИЯТ ЦАР

от МАРК КРЕУЕТ

25 февруари 2016, четвъртък, 19 часа

ПРЕМИЕРА

Сцена ФИЛИАЛ

Превод НЕВА МИЧЕВА
Режисьор ПЕТЪР ДЕНЧЕВ
Сценография и костюми ТЕОДОРА ЛАЗАРОВА
Музика ХРИСТО НАМЛИЕВ
Хореография СОФИЯ ГЕОРГИЕВА

Участват: СИМЕОН ЛЮТАКОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ

Прочетете повече>> кликнете тук >>

 


ЕДНООКИЯТ ЦАР

от МАРК КРЕУЕТ

27 февруари 2016, събота, 19 часа

ПРЕМИЕРА

Сцена ФИЛИАЛ

Превод НЕВА МИЧЕВА
Режисьор ПЕТЪР ДЕНЧЕВ
Сценография и костюми ТЕОДОРА ЛАЗАРОВА
Музика ХРИСТО НАМЛИЕВ
Хореография СОФИЯ ГЕОРГИЕВА

Участват: СИМЕОН ЛЮТАКОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ

Прочетете повече>> кликнете тук >>

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

10 февруари 2016, сряда, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>




КАНКУН

от Жорди Галсеран

29 февруари 2016, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>




КАВКАЗКИЯТ ТЕБЕШИРЕН КРЪГ

от БЕРТОЛТ БРЕХТ

15  март 2016, вторник, 19 часа

Основна сцена

Превод КОНСТАНТИН ИЛИЕВ
Постановка МАРГАРИТА МЛАДЕНОВА
Сценография ИВАЙЛО НИКОЛОВ
Костюми ИВА ГИКОВА
Музика АСЕН АВРАМОВ

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ИНА ДОБРЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, АНТОНИО УГРИНСКИ, ВАЛЕРИ ВЪЛЧЕВ, НИКОЛАЙ КЕНАРОВ, ГЕОРГИ БОГДАНОВ

Номинация ИКАР 2016 за режисура на Маргарита Младенова
Номинация ИКАР 2016 за главна мъжка роля на Стоян Радев – Аркадий Чхеидзе
Продължителност: 120 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

Вижте видео трейлър от спектакъла  


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

16 март 2016, сряда, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, СТОЯН РАДЕВ, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА

Номинация ИКАР 2016 за авторска музика на Петя Диманова

Продължителност: 120 мин.
Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ОПАСНИ ВРЪЗКИ

от КРИСТОФЪР ХАМПТЪН

24 март 2016, четвъртък, 19 часа

Основна сцена

Превод МАЙЯ ПРАМАТАРОВА
Постановка СТИЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ГЕРГАНА АРНАУДОВА, СТОЯН РАДЕВ, АДРИАН ФИЛИПОВ, ЮЛИЯНА ЧЕРНЕВА, ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТИНА ПЕТРОВА, СТЕФАН ДОДУРОВ, ДАНИЕЛА ДИМОВА

Номинация ИКАР 2016 за авторска музика на Петя Диманова

Продължителност: 120 мин.
Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>


ВСЯКА СРЯДА ОТ 5 ДО 7

от Валентин Красногоров

17 март 2016, четвъртък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка Владимир Петков
Сценография Александрина Игнатова

 

Участват: Цветелина Кънева, Петя Бойчева, Георги Ружичка, Михаил Лазаров, Капка Валентинова, Христо Доков

Гостуване на ДТ „Невена Коканова” - Ямбол

Вижте видео трейлър от спектакъла  

 


КАНКУН

от Жорди Галсеран

18 март 2016, петък, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Постановка – Стилиян Петров
Сценография ВЕНЕЛИН ШУРЕЛОВ
Костюми ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА
Музика ПЕТЯ ДИМАНОВА

Участват: БИЛЯНА СТОЕВА, СТОЯН РАДЕВ, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ГЕРГАНА АРНАУДОВА

ИКАР 2014 за сценография на Венелин Шурелов и Елица Георгиева
АСКЕЕР 2014 за театрална музика на Петя Диманова
НАГРАДА ВАРНА 2014 за Биляна Стоева (Ремей)
НАГРАДА ВАРНА 2014 за екипа


Прочетете повече>> кликнете тук Вижте снимки от спектакъла >>




ПАМЕТТА НА ВОДАТА

от ШИЙЛА СТИВЪНСЪН

14 март 2016, понеделник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод ТЕОДОРА ДАВИДОВА
Постановка и музикална среда СТОЯН РАДЕВ ГЕ. К.
Сценография и костюми МИРА КАЛАНОВА

Участват: ГЕРГАНА ПЛЕТНЬОВА, ВЛАДИСЛАВ ВИОЛИНОВ, ВЕСЕЛИНА МИХАЛКОВА, ДАНИЕЛА ВИКТОРОВА, НИКОЛАЙ БОЖКОВ, ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА

Награда ВАРНА 2013 за екипа

Продължителност: 140 мин.

 Прочетете повече>> кликнете тук | Вижте снимки от спектакъла >>

Вижте видео трейлър от спектакъла  

 


ЕДНООКИЯТ ЦАР

от МАРК КРЕУЕТ

1 март 2016, вторник, 19 часа

Сцена ФИЛИАЛ

Превод НЕВА МИЧЕВА
Режисьор ПЕТЪР ДЕНЧЕВ
Сценография и костюми ТЕОДОРА ЛАЗАРОВА
Музика ХРИСТО НАМЛИЕВ
Хореография СОФИЯ ГЕОРГИЕВА

Участват: СИМЕОН ЛЮТАКОВ, МИЛЕНА КЪНЕВА, БИЛЯНА СТОЕВА, ПЛАМЕН ДИМИТРОВ, ВАЛЕНТИН МИТЕВ

Прочетете повече>> кликнете тук